EN
CITS

3DEXPERIENCE ENOVIA, kuruluşunuzdaki tüm kullanıcılar için geniş bir teknik ve iş uygulamaları portföyüyle başarı tanımınızı planlamanıza olanak tanır. ENOVIA ile ekipler, sürekli optimizasyona, gerçek zamanlı ilerleme takibine ve endüstri standartları ve yönetmeliklerine uygunluğa izin veren, esnek, başarılı bir plan oluşturmak ve yürütmek için birlikte iş birliği ve yenilik yapar.

ENOVIA, 11 sektördeki kullanıcılara her yerde, her zaman, herhangi bir cihazdan erişilebilen tek, güvenli ve güncel bir ürün tanımı kaynağı sağlar.

Ürün geliştirme için ENOVIA, ürün veri yönetimi (PDM), ürün yaşam döngüsü yönetimi (PLM), değişiklik yönetimi, konfigürasyon yönetimi, ürün tasarım incelemesi, IP koruması ve yeniden kullanımı, ürün tanımı ve sürüm yönetimi ( BOM yönetimi), kalite yönetimi ve uyumluluk yönetimi dahil olmak üzere kapsamlı ve güçlü bir dizi yetenek içerir. ENOVIA'nın rolleri ve uygulamaları, fikir aşamasından teslimata kadar dijital sürekliliği destekler ve değer ağına herkesi geliştirme sürecine dahil ederek bütünsel bir ürün tanımı sağlar.

ENOVIA, mevcut yatırımları korumak ve bunlardan yararlanmak için dosya tabanlı CAD uygulamalarını 3DEXPERIENCE platformuna (CATIA V5, SOLIDWORKS ve 3. taraf mekanik ve elektrik tasarım uygulamaları dahil) bağlayarak kullanıcıların tasarım ortamlarından ENOVIA özelliklerine erişmesine ve tasarım verilerini değer ağı üzerinden kolayca paylaşmasına olanak tanır. Tasarım verileri, inceleme ve ürün tanımına dahil edilmek üzere web tabanlı uygulamalarda sorunsuz bir şekilde ortaya çıkar.

İş fonksiyonu liderleri için ENOVIA, pazar fırsatlarını etkin bir şekilde belirlemek ve yenilikçi ürünler, hizmetler ve iş deneyimleri geliştirmek için sizi ve ekibinizi ürün geliştirme hattına bağlar. İş uygulamaları, iş birlikçi süreç ve endüstri inovasyonu, ürün portföyü yönetimi, ihtiyaç yönetimi ve proje yönetimini içerir ve paydaşların kurumsal strateji ve standartlarla uyumlu olarak ortak plana kolayca katkıda bulunmalarına ve planları gerçek zamanlı olarak optimize etmelerine olanak tanır.