EN
CITS

DELMIA Ürün ve Çözümlerimiz

DELMIA'nın ürünleri ve çözümleri, tedarik zinciri boyunca üretim performansını ve yeniliği desteklemek için önde gelen global üreticiler, hizmet sağlayıcılar ve tedarik zinciri organizasyonları ile iş birliği içinde geliştirilmiştir. Yıllar içinde, müşterilerimizin değişim ve sürekli gelişen pazar talepleri karşısında esnek ve çevik olmalarını sağlamak için bu bilgi ve know-how'ı tekliflerimize ekleyerek operasyonel zorluklar hakkında derin bir anlayış oluşturduk. Ürünlerimiz ve yazılımlarımız, üretim, tedarik zinciri ve operasyonlar boyunca üretim ve operasyonel performansın ve yeniliğin desteklenmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Şirketler, üretkenliği ölçmek ve kurumsal çapta alınan kararların tüm KPI'lar üzerindeki etkisini ortaya çıkarmak için KPI odaklı planlama sistemlerimizden yararlanabilir. Operasyonel karmaşıklıkları desteklemek için gereken teknoloji ile şirketler, operasyonlarını sürekli başarıya hazırlamak için tedarik zinciri planlamasını, üretimini, üretim sistemlerini, bakım ve hizmetlerini geliştirebilir.

  • DELMIA Apriso

    DELMIA Apriso ürünleri, küresel üretim operasyonları yönetimi için ideal bir temel sağlayan yerleşik bir iş süreçleri yönetimi mimarisine sahiptir. Apriso ürünleri, üretim ve ürün tedarik ağı genelinde görünürlük, kontrol ve senkronizasyon sağlayarak küresel sürekli iyileştirmeyi destekler.

  • DELMIA Ortems

    DELMIA Ortems, ERP, MES ve PLM için entegre bir planlama ve çizelgeleme süreçlerinde tamamlayıcı çözüm olarak sunulur ve Delmia Portföyüne entegre edilmiştir. DELMIA Ortems'in daha dijital, bağlantılı, iş birliğine dayalı ve çevik bir üretim için akıllı fabrika yaklaşımına bağlılığı, yeni MOM mimarileri için önemli bir bileşeni temsil eder.