EN
CITS

Dassault Systemes – 3DEXPERIENCE Platformu, işletmelere ve insanlara sürdürülebilir yenilikler sunan ve bu yeniliklerin daha da ötesini hayal etmeleri için iş birlikçi sanal ortamlar sağlayan insani ilerleme için bir katalizördür. Müşterileri, Dassault Systèmes'in 3DEXPERIENCE platformu ve uygulamalarıyla gerçek dünyanın sanal ikiz deneyimlerini yaratarak inovasyon, öğrenme ve üretimin sınırlarını zorlarlar. Dassault Systèmes'in 20.000 çalışanı, 140'tan fazla ülkede her büyüklükte ve sektörden 290.000'den fazla müşteriye değer katıyor.

3DS Dassault Systèmes Çözümlerimiz

.

  • DELMIA

    Dassault Systèmes’in DELMIA çözümü, küresel operasyonlarınızı verimli bir şekilde planlamanıza, yönetmenize ve optimize etmenize olanak tanır. Sizi, İş birliğine Dayalı Operasyonlar, Mühendislik, Planlama ve Optimizasyon ve Üretim ve Operasyonlar konularındaki yeteneklerinizi keşfedip, geliştirmeye teşvik eder.

  • ENOVIA

    ENOVIA, başarılı bir plan oluşturmak ve yürütmek için güvenli bir şekilde iş birliği yapmanızı ve birlikte yenilik yapmanızı sağlar. İhtiyaçlara çözüm olabilecek esnek yapısı, sürekli optimizasyona ve gerçek zamanlı ilerleme takibine olanak tanır. Pazardaki fırsatları, avantaja dönüştürmek için standartlar ve düzenlemelere uyumlu bir plandır.

  • 3DEXPERIENCE PLATFORMU

    3DEXPERIENCE platformu, işletmelerin tamamen yeni ve inovatif yöntemlerle yenilik yapmalarını sağlayan bir iş birliği ortamıdır. Kişileri, fikirleri, verileri ve çözümleri tek bir ortamda birbirine bağlayarak şirketlere iş etkinliklerinin ve ekosistemlerinin bütünsel, gerçek zamanlı bir görünümünü sunar.