Bilgi Teknolojileri Değer Yaratır

Geliştirdiği Özel Bulut Bilişim Uygulama Hizmetleri kullanım modeli ile Türkiye’de bir ilke imza atan CITS Bilişim Hizmetleri ve Yazılım San. Tic. A.Ş. , SAP İş Çözümleri ve diğer Bilişim Teknolojisi Hizmetlerini tümleşik olarak iş dünyasının hizmetine sunuyor. Coşkunöz Holding’in üretim sektöründeki 20 yılı aşkın SAP ERP Projeleri Yönetimi ve Bilgi Teknolojileri alanındaki iş deneyimiyle yola çıkarak, yenilikçi proje ve hizmet yaklaşımı ile geliştirdiği çözüm ve yazılım ürünleri şirketlere rekabet avantajı sağlıyor.

Bulut bilişim ve yazılım hizmetleri konusunda faaliyet gösteren CITS, müşterilerine SAP ERP başta olmak üzere, ihtiyaç duydukları tüm bilgi teknolojileri servislerini tek elden bulut bilişim hizmeti olarak sunuyor.

CITS, Bilgi Sistemlerinin İşletiminde SAP İş Çözümleri kurulum, bakım ve kullanıcı desteği, problem çözme, iş sürekliliği yönetimi, ağ ve bilgi güvenliği yönetimi konularında yenilikçi teknolojileri yakından takip eder ve deneyimli kadroları ile müşterilerine en yenilikçi teknolojileri bir Özel Bulut Bilişim Hizmet modeli olarak sunar.

CITS, Coşkunöz Holding kurumsal kültüründen gelen teknik eğitime destek misyonunu, bilişim alanında gerçekleştirdiği çeşitli sosyal sorumluluk projeleriyle sürdürmektedir.

ISO27001:2013 sertifikasına sahip olan CITS, sunduğu hizmet ve ürünlerini bilgilerinizin güvenliğini üst düzeyde ele alarak yönetmektedir.

Alanlarında güçlü çözüm orakları ve iş birlikleri ile yenilikçi çözümleri müşterilerine sunan CITS, profesyönel kadrosu ve güven veren duruşu ile değer yaratmaya devam edecektir.

AR-GE
MERKEZİ

Endüstri 4.0 çağına girilirken, Bulut Bilişim ve Yapay Zeka ile yazılım sektörü kuralları yeniden tanımlanıyor. Gelişimin sınırları, bilişimin hızı ile hayal dünyamızın ötesine taşınıyor.

Bu yenilikleri yakından takip etmek ve yarının ihtiyaçlarına bugünden çözüm sunan yazılımlar üretmek üzere 2017 yılında tescil edilen Bilişim AR-GE Merkezi ile CITS, teknolojinin gücüyle sektöre ve geleceğe yön veriyor. Yazılım geliştirme yetkinliğini akademik ve özel sektör iş birlikleri ile güçlendiren CITS, ses getiren AR-GE projeleri ile hem sektörün hem de ülkenin kalkınmasına katkı sağlıyor.

Global pazarda, Bulut Bilişim uygulama yazılımları profesyoneli olarak yer almayı ve markalaşmayı hedefleyen CITS, geleceğe ışık tutan stratejik bakış açısı ve nitelikli Ar-Ge inovasyon gücü sayesinde sektörel ihtiyaçlara özgün çözümler üretiyor.